EN | PL

Oferty masaży

Codziennie otwieramy przed Panami wrota naszego salonu Lounge Gardens Sauna and Massage, aby zapewnić Wam możliwie wiele przyjemności i całkowite odprężenie w Warszawie.

Opis głównych programów

Codziennie otwieramy wrota naszego salonu Lounge Gardens Sauna and Massage, aby zapewnić Wam możliwie wiele przyjemności i całkowite odprężenie w Warszawie.
30
Szybki program – masaż ekspresowy dla najbardziej zajętych Panów. Świetny wybór dla Panów szukających rozluźnienia w środku ciężkiego dnia roboczego. Jest to klasyczny masaż ramion, który płynnie przechodzi w masaż erotyczny wykonywany przez nagą dziewczynę.
30 minutes ekspresowy-masaż
60
Ała godzina przyjemności rozpoczyna się pod prysznicem, w towarzystwie nagiej dziewczyny, która będzie zmywać z Was wszystkie napięcia. Potem przejdziecie do ciepłej sauny, w której oczekuje Was energiczny masaż karku i krzyża, po którym nastąpi masaż pleców – łagodny i rozluźniający, wykonywany z użyciem olejków. Gdy już uwolnicie się od napięć i ogarnie Was zupełny spokój, masażystka odwróci Was i erotycznym masażem zmusi do nieopisanych emocji.
60 minut z przyjemnością
90
Wspaniałym uzupełnieniem całogodzinnego programu będzie dokładny, punktowy masaż stóp. Uaktywni to wszystkie procesy organizmu, zarówno pobudzające, jak i rozluźniające.
90 minut w nierealności
120
Pozwól sobie poczuć urok masażu całego ciała, od czubka głowy do stóp. Nasza uważna masażystka tradycyjnie zaczyna od prysznica i podgrzewanej sauny. Po takiej sesji poczujesz całkowitą odnowę i spokój.
120 minut / all inclusive
Мasaż na 4 ręce
Masaż tantryczny
Masaż całym ciałem
Masaż lingam
Kontakt
Jesteśmy blisko:
Hotel Warszawa (400m)
Hotel Novotel (650m)
Hotel InterContinental (800m)
Hotel Mercure (850m)
Hotel Marriott (950m)
ODDZWONIĆ
Zostaw swój kontakt i my do ciebie oddzwonimy
© Lounge gardens, 2020