EN | PL
Masaż erotyczny przynosi ukojenie nie tylko dla ciała, ale także zmysłów. Pozwala on w pełni się zrelaksować, odprężyć i zapomnieć o codziennych obowiązkach i problemach. Dzięki temu, że dotyka on sfery seksualnej to zapewnia doznania nieosiągalne za pomocą klasycznych technik masażu.
* Umów się na sesję masażu w naszym spa

Masaż erotyczny

Lounge gardens / Oferty masaży / Masaż erotyczny
Męczy Cię stres? Przytłaczają Cię codzienne obowiązki? Nie masz chwili wytchnienia? W takim wypadku koniecznie skorzystaj z erotycznego masażu w Lounge Gardens. Każda z naszych masażystek posiada bogate doświadczenie. Kojący dotyk sprawi, że zapomnisz o codziennych obowiązkach i doświadczysz niezapomnianych doznań, które nie tylko Cię zrelaksują, ale także naładują nową energią na kolejne dni.

Osiągnij głęboki relaks poprzez masaż erotyczny

Masaż erotyczny w Lounge Gardens w Warszawie jest idealny dla wszystkich Panów, którzy chcą zapomnieć o codzienności i przenieść się do krainy nowych doznań. Ta forma masażu daje nie tylko odprężenie w sferze fizycznej, ale także psychicznej oraz seksualnej. Dlatego jest to idealne dla osób, które potrzebują odprężenia i uwolnienia frustracji, stresu, zmęczenia.

Nasze usługi nie są dla osób, które chcą szybko wyładować swoje emocje. Jedna sesja może trwać od 60 minut do nawet dwóch godzin. Dlatego należy zarezerwować sobie więcej czasu.
Dla kogo masaż erotyczny w Warszawie?
Masaż erotyczny jest pewnego rodzaju sztuką. Musi on nie tylko zrelaksować, ale także budować napięcie, które zostanie uwolnione podczas finału. Dlatego nasze masażystki stopniowo pobudzają Twoje ciało, docierając do każdej jego części.

Jednocześnie dotyk to tylko jeden z elementów, które sprawiają, że masaż erotyczny jest tak niezwykłym doświadczeniem. W Lounge Gardens dbamy także o klimat podczas tego zabiegu. W każdej sali zadbaliśmy o odpowiedni wystrój, o każdy detal. Ponadto w tle gra delikatna muzyka, która pomaga osiągnąć pożądany stan relaksu i spełnienia. Dbamy także o odpowiednie olejki eteryczne i zapachy. W ten sposób podczas masażu erotycznego są u nas pobudzone wszystkie zmysły, co pozwala osiągnąć niezapomniane poczucie spełnienia.


Masaż erotyczny całego ciała
Erotyczny masaż Lounge Gardens- niezwykła chwila zapomnienia
Wybierając nasz profesjonalny salon masażu erotycznego, który wykonywany jest przez nasze profesjonalne masażystki w nowoczesnych i dyskretnych gabinetach, otrzymujesz możliwość osiągnięcia niezwykłej rozkoszy, relaksu i odprężenia! Co więcej? Nasza oferta to nie tylko uczucie pełnej ekscytacji, ale również piękne i uzdolnione masażystki, które stosując odpowiednią technikę rozbudzą w Tobie drzemiącą energię seksualną. Erotyczny masaż jest świetnym rozwiązaniem dla Ciebie, nie czekaj więc dłużej! Przychodząc do naszego salonu, możesz być pewny, że czekają na Ciebie zmysłowe i niezapomniane rozkosze, których nie znajdziesz w żadnym innym miejscu!


Profesjonalny masaż erotyczny- połączenie duszy i ciała
Warto zaznaczyć, iż znajdujący się w ofercie Lounge Gardens masaż erotyczny przynosi spokój i ukojenie nie tylko dla samego ciała, ale również dla duszy! Dzięki niemu poczujesz pełen relaks, odprężenie i zapomnisz o otaczającym Cię świecie. Masaż erotyczny jest ściśle powiązany ze sferą seksualną, poprzez co otrzymasz niezwykłe doznania, których nie da się osiągnąć stosując zwykłe techniki masażu. Nasza oferta jest doskonałym rozwiązaniem, zwłaszcza w przypadku jeśli męczy Cię stres i przytłaczają codzienne obowiązki. Niezwykły i kojący dotyk spowoduje, że zapomnisz o wszystkich trudach i problemach. Dzięki naszym masażystkom osiągniesz doznania, które pozwolą Ci się zrelaksować oraz naładują dużą ilością nowej, pozytywnej energii!
Masaż erotyczny- magiczna atmosfera
Masaż erotyczny, który oferujemy to nie tylko samo odprężenie w sferze fizycznej, ale także psychicznej i seksualnej! To forma masażu, doskonała zwłaszcza dla osób, które potrzebują uwolnienia od stresu, frustracji i przemęczenia. Co istotne? Podczas wykonywania masażu specjalnie buduje się napięcie, które jest uwalnianie podczas wielkiego finału! Magiczny, zmysłowy dotyk jest głównym elementem, który powoduje iż masaż erotyczny jest tak niezwykłym, jedynym w swoim rodzaju doświadczeniem!

W naszym salonie bardzo dbamy o klimat i atmosferę, gdyż podczas wykonywania masażu liczy się każdy szczegół! Dzięki specjalnej, relaksacyjnej muzyce oraz stosowanym olejkom eterycznym i zapachom, możesz być pewien, iż osiągniesz pożądany stan relaksu i odprężenia. Gdy skorzystasz z naszych usług, wyjdziesz od nas zadowolony i w pełni zrelaksowany, z całą pewnością wrócisz do nas nie jeden raz !
Kontakt
Jesteśmy blisko:
Hotel Warszawa (400m)
Hotel Novotel (650m)
Hotel InterContinental (800m)
Hotel Mercure (850m)
Hotel Marriott (950m)
ODDZWONIĆ
Zostaw swój kontakt i my do ciebie oddzwonimy
© Lounge gardens, 2020